przytulanie na schodachprzytulanie na schodach
Aparat i kamera w pakiecieBogaty pakiet podstawowyKonkurencyjna cenaKrótki czas realizacjiPierwsze zdjęcia w dzień po weseluPlener w dniu wesela gratisInternetowa galeria zdjęć pod hasłemFilm w FullHD na pendrive

Inwałdzkie Pendolino

Dominika i Przemek oprócz klasycznego autobusu zorganizowali swoim gościom bardziej niestandardowy środek transportu, dokładniej ciuchcię! Przemek najpierw pomknął nią po Dominikę, później razem udali się do kościoła w Radoczy. Ciuchcia zawiozła również nowożeńców wraz z gośćmi na salę weselną "Czerwona Róża Nowostyl" w Wieprzu. Tam na wszystkich czekała już obsługa oraz członkowie zespołu Fantazja. Ładna pogoda pozwoliła nam na zrealizowanie sesji plenerowej jeszcze tego samego dnia.

Aby podzielić się zdjęciami ze znajomymi możesz udostępnić wpis na facebooku

Fotografia ślubna Radocza. Starościny trzymają Przemka pod ręce.Fotografia ślubna Radocza. Goście weselnin jadą ciuchcią z parku miniatur w Inwałdzie..Fotografia ślubna Radocza. Młoda Pani patrzy w obiektyw, zdjęcie portretowe.Fotografia ślubna Radocza. Mama Dominiki błogosławi nażeczonym.Fotografia ślubna Radocza. Przebieganiec udaje biskupa, brama weselna przygotowana przez kolegów z Wadowickich Kremówek.Fotografia ślubna Radocza. Dominika podpisuje dokumenty ślubne.Fotografia ślubna Radocza. Dominika i Przemek wchodzą do kościoła w Radoczy.Fotografia ślubna Radocza. Dominika składa przysięgę małżeńską.Fotografia ślubna Radocza. Przemek wynosi Dominikę po schodach sali weselnej Nowostyl.Fotografia ślubna Radocza. Młoda para rzuca kieliszkami po toaście.Fotografia ślubna Radocza. Dominika i Przemek tańczą pierwszy taniec na swoim weselu.Fotografia ślubna Radocza. Członkowie zespołu Fantazja.Fotografia ślubna Radocza. Młoda para kroi tort weselny.Fotografia ślubna Radocza. Młoda para, sesja zdjęciowa z zaskoczenia.Fotografia ślubna Radocza. Młoda Para siedzi na łańcuchach obok molo w Witkowicach.Fotografia ślubna Radocza. Dominika i Przemek próbują łapać bańki mydlane.Fotografia ślubna Radocza. Goście weselni tańczą kaczuszki wraz z Kaczorem Donaldem.Fotografia ślubna Radocza. Młoda Pani tańczy z siostrą Młodego Pana.Fotografia ślubna Radocza. Goście weselni pozują z Kaczorem Donaldem.